Електроенергія
Производство и реализация коксохимической продукции

Споживач має право вільно обирати електропостачальників. Споживач має право змінювати Постачальника відповідно до процедури, викладеної в Правилах роздрібного ринку електричної енергії та положень Договору про постачання електричної енергії Споживачу.

Задля безпеки необхідно дотримуватись наступних правил:
- не наближатись до обірваних проводів ближче ніж на 8 метрів;
- не залазити на опори повітряних ліній електропередач, тим більше намагатись зняти електропровід;
- не відчиняти двері та проникати в трансформаторні підстанції;
- не зводити будь-які будови, складати дрова, солому тощо, розпалювати багаття під проводами ліній електропередач і повітряними вводами будинків;
- не кидати дріт або будь-які інші предмети на проводи повітряних ліній електропередач;
- заборонено користуватись у вологих приміщеннях переносними лампами і електроприладами напругою вище 36 В;
- не заповнювати водою з водопровідного крану ввімкнені в електромережу чайники, кавоварки, оскільки при одночасному дотику до увімкненого приладу і водопровідного крану людина може бути уражена електрострумом;
- не замінювати електролампи без їх вимкнення, не витирати вологою ганчіркою електричні проводи, штепсельні розетки, вимикачі, інші електроприлади, увімкнені в електромережу;
- не виносити на подвір’я увімкнені електричні прилади, так як у разі пошкодження ізоляції, людина, що стоїть на землі і торкається будь-якої металевої частини такого приладу може отримати електротравму.

Важливо пам’ятати:
- у разі, якщо людина потрапила під напругу заборонено доторкатись до потерпілого. Необхідно вжити наступних заходів: вимкніть електроустановку (вимикачем, рубильником або знешкодьте провід), відтягніть потерпілого за сухий одяг, що відстає від тіла. Наступним, необхідно негайно розпочати надавати першу медичну допомогу і викликати швидку допомогу.
- Земля — провідник електричного струму, тому використання з пошкодженою ізоляцією увімкнених в електромережу електроприладів, на відкритому повітрі може стати причиною електротравми!

ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

Спірні питання між Споживачем і Постачальником щодо постачання електричної енергії, оплати послуг постачальника, відшкодування збитків, а також інші суперечки, що можуть виникнути при взаємодії зі Споживачем, мають вирішуватися шляхом переговорів у справедливий і швидкий спосіб, а у разі недосягнення згоди – у судовому порядку.

 

КОНТАКТНА ОСОБА, ВІДПОВІДАЛЬНА ЗА РОЗВ’ЯЗАННЯ СПОРІВ

Головний енергетик

Адреса: 51909, м. Кам’янське, Дніпропетровської обл., вул.Вячеслава Чорновола, б.1, кімната  інженера з обліку енергоресурсів  будівлі контори заводоуправління; 

• тел. (0569) 56-52-03;

• моб. (067) 6113250

• E-mail: sekretar@bkoks.dp.ua, Nataliya.Chernysheva@bkoks.dp.ua

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця з 8-30 до 16-00;
субота, неділя - вихідні дні.

НОРМАТИВНА БАЗА:

ЦІНА

Постачання електричної енергії у розрахунковому періоді здійснюється за прогнозованою ціною (тарифом) за 1 кВт*год Постачальника, яка визначається за формулою:

Цпрог=1,1*ОРЦ*1,2(ПДВ)

де: ОРЦ – прогнозована оптова ринкова ціна, затверджена НКРЕКП на відповідний розрахунковий період.

 

 

Охрана труда наш главный приоритет

Коксовые батареи проектной мощностью 1472 тыс. тонн
Постоянное усовершенствование технологических процессов